اخذ کارت بازرگانی

اخذ کارت بازرگانی

اخذ کارت بازرگانی

 

کاربردهای اخذ کارت بازرگانی چیست؟ مزایای اخذ کارت بازرگانی چیست؟

استفاده از کارت اعتباری مشاغل اختصاصی برای هزینه های کسب و کار شما، به جای اینکه همه چیز را به کارت اعتباری شخصی خود واریز کنید، باعث تمایز مهمی بین اعتبارات تجاری و مالی شخصی شما می شود.

در حقیقت ، ایجاد تفکیک بین تجارت و امور مالی شخصی شما یکی از اولین اقداماتی است که می خواهید هنگام شروع تجارت خود انجام دهید. به دلایل سازمانی و قانونی. تفکیک این منابع مالی نه تنها کارها را در فصل مالیات آسان تر می کند، بلکه از منابع مالی شخصی شما نیز در برابر هرگونه مشکل احتمالی قانونی که در تجارت شما ایجاد می شود محافظت می کند. به علاوه ، اگر شما یک شرکت مسئولیت محدود یا شرکت سهامی دارید  نیاز است که بین خود و کسب و کار خود فاصله ای حایل شوید تا بتوانید خود را از مسئولیت شخصی در قبال بدهی شرکت خود و یا هر گونه مشکل حقوقی ناشی از طرح دعوی در دادگاه دور کنید.

از دیگر خدمات شرکت سپنتا ثبت میتوان به ثبت برند و لوگو اشاره کرد.

با این اوصاف ، درخواست و دریافت کارت اعتباری تجاری راهی عالی برای ایجاد این جدایی است. البته پس از اولین ثبت نام در حساب بانکی تجاری.

کاربردهای کارت بازرگانی

دریافت کارت اعتباری تجاری علاوه بر تفکیک امور تجاری و مالی شخصی شما، گامی مهم در ایجاد اعتبار تجاری شما خواهد بود. بر خلاف سابقه اعتباری شخصی شما ، اعتبار تجاری شما مستقیما به شما و هزینه ها و پرداخت هایی که کسب و کار شما انجام می دهد که می تواند شامل هزینه با کارت اعتباری تجاری شود بستگی دارد. در واقع، حتی کارت های اعتباری تجاری نیز وجود دارند که مخصوص مشاغل جدید طراحی شده اند و می توانند به شما در ایجاد اعتبار خود کمک کنند. چرا اعتبار کسب و کار اینقدر مهم است؟ مانند نمره اعتباری شخصی شما ، نمره اعتباری کسب و کار شما برای نشان دادن قابلیت اطمینان شما به عنوان وام گیرنده استفاده می شود.

بنابراین اگر تا به حال برای تأمین مالی مشاغل وارد بازار شده اید، جزء سابقه اعتبار تجاری شما خواهد بود. یکی از مهمترین عواملی که در فرایند درخواست تامین مالی شما مورد توجه قرار گرفته است. اگر امتیاز اعتباری بالایی دارید وام دهندگان احساس اطمینان می کنند که مبلغ بیشتری به شما وام می دهند و نرخ های بهتری دارند زیرا می دانند شما به اندازه کافی مسئول پرداخت بدهی خود هستید.

با این وجود، اگر در موقعیتی هستید که باید اعتبار خود را بسازید یا بازسازی کنید مطمئن ترین راه برای افزایش نمره اعتباری شما این است که به طور مسئولانه وام بگیرید و ثابت کنید که می توانید آن را به موقع و به طور کامل بازپرداخت کنید هزینه زیر اعتبار خود می توانید از یک کارت اعتباری تجاری برای انجام این کار استفاده کنید خود را در بهترین مکان ممکن برای موفقیت مالی آینده قرار دهید.

شرایط لازم برای دریافت کارت بازرگانی

زمانی که برای دریافت کارت اعتباری اقدام میکنید یک سری شرایط دارد که در موارد پایین ذکر شده:

نام حقوقی کسب و کار شما

هنگامی که برای کارت اعتباری تجاری درخواست می کنید، برخی از شرایط شامل ارائه اطلاعات اولیه در مورد شما و شرکت شما که شامل نام قانونی کسب و کار شما می شود خواهد بود را باید داشته باشید.

اگر شرکت شما به عنوان راه اندازی شده است ، نامی را که تحت آن کسب و کار خود را با ثبت کرده اید ارائه می دهید. از طرف دیگر، اگر یک شریک عمومی یا مالکیت انفرادی هستید ، فقط می توانید نام قانونی خود را ارائه دهید.

اطلاعات تماس برای کسب و کار شما

در مرحله بعد، باید آدرس پستی و شماره تلفن مشاغل خود را ارائه دهید.

نوع صنعت

باید یک صنعت را انتخاب نمایید. بنابراین می خواهید صنعتی را که بیشتر برای تجارت شما کاربرد دارد انتخاب کنید.

نهاد تجاری یا ساختار حقوقی

شما باید یک نهاد یا ساختار حقوقی برای خود انتخاب نمایید مانند شرکت، مشارکت، غیر انتفاعی، LLC ، دولت یا مالکیت انحصاری.

نام حقوقی  و شماره تأمین اجتماعی

در این راستا ، صرف نظر از نوع مشاغل شما و ویژگی های عملیات شما ، صادرکننده کارت اعتباری از اطلاعات شخصی شما برای قضاوت در مورد درخواست شما استفاده می کند. بنابراین، شما باید نام قانونی، اطلاعات تماس و شماره تأمین اجتماعی خود را ارائه دهید. صادرکننده کارت از نام قانونی و شماره تأمین اجتماعی شما برای بررسی نمره اعتباری شخصی شما استفاده می کند که بیشتر اوقات در واقع مهمترین نیاز به کارت اعتباری تجاری است.

ضمانت نامه شخصی

به طور معمول ، اکثر کارت های اعتباری تجاری نیاز به ضمانت شخصی دارند. در صورتی که پرداخت کننده اصلی که به احتمال زیاد منظور شرکت شما است قبوض کارت اعتباری خود را بازپرداخت نکند، ضمانت نامه شخصی بیان می کند که صادرکننده کارت، شما را شخصا مسئول مالی می داند. با توجه به این موارد، اگر شما ملزم به موافقت با ضمانت نامه شخصی هستید، تنها راه اطمینان از حفاظت از منابع شخصی شما این است که هر ماه صورت حساب خود را به موقع و به طور کامل پرداخت کنید.

اگر در این مورد سوال داشتید می توانید از طریق شماره تلفن های درج شده پاسخ های خود را دریافت نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ کارت بازرگانی می توانید از طریق پل های ارتباطی با همکاران ما در مجموعه سپنتا ثبت تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران
دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره آنلاین
ارسال با واتساپ