برای ثبت شرکت ابتدا باید برند و لوگو را ثبت کنیم

برای ثبت شرکت ابتدا باید برند و لوگو را ثبت کنیم

ثبت برند و لوگو برای ثبت شرکت بسیار ضروری و مهم می باشد و برای ثبت شرکت ابتدا باید برند و لوگو را ثبت کنیم زیرا لوگو باعث می شود، محصولات یا خدمات شرکت شما نسبت به محصولات یا خدمات مشابه متمایز باشد و مشتریان و متقاضیان بتوانند به راحتی آن را تشخیص دهند.

برای این که ثبت برند و لوگو برای تان آسان و راحت می باشد. توصیه می شود، از موسساتی که در زمینه ی انجام کلیه ی امور اداری و ثبتی فعال هستند؛ کمک بگیرید. یکی از موسسات معتبری که به شما در این زمینه کمک فراوانی می کند؛ سپنا ثبت می باشد.

در این مقاله، در رابطه با ثبت برند و لوگو در شرکت سپنتا ثبت به صورت مختصر توضیح داده شده است. اگر تمایل دارید، اطلاعات مفیدی در مورد ثبت برند و لوگو به دست بیاورید؛ با ما همراه باشید.

ثبت برند و لوگو

ثبت برند و لوگو

فرقی نمی کند، شرکتی که شما تاسیس کرده اید؛ در چه زمینه ای فعالیت می کند. همگی آن ها بایستی در اداره کل شرکت ها به ثبت برسند. زمانی کار آن ها قانونی می باشد، که در اداره کل شرکت ها به ثبت رسیده باشند.

یکی از مراحل مهم در ثبت شرکت ها، ثبت برند و لوگو می باشد. چرا که لوگو همانند نام محصولات و خدمات در بازار عمل می کنند. ثبت برند و لوگو یک مسئله کوچک نیست. به همین خاطر شما بایستی زمانی را به این مسئله اختصاص دهید؛ تا بتوانید لوگو مورد نظر خود را بدون هیچ مشکلی به ثبت برسانید.

شما می توانند با دو روش به ثبت برند و لوگو شرکت تان بپردازید. روش اول، ثبت برند و لوگو در خانه و روش دوم ثبت برند و لوگو با کمک موسسات معتبر می باشد. توصیه می شود، با روش دوم به ثبت برند و لوگو شرکت تان بپردازید. چرا که مطمئن می شوید، مراحل اداری و ثبتی درخواست تان به درستی صورت گرفته است.

شرایط ثبت برند و لوگو در موسسات مختلف، تا حدودی با همدیگر متفاوت می باشد. چرا که کارشناسان هر مجموعه با روش های مختلفی به ثبت برند و لوگو شرکت ها می پردازند. به همین خاطر افراد همیشه موسساتی را برای انجام امور اداری و ثبتی خود انتخاب می کنند، که شرایط ثبت برند و لوگو در آن راحت و آسان باشد و هم چنین زمان کمتری را به خود اختصاص دهد.

چرا ابتدا باید به ثبت برند شرکت بپردازیم؟

چرا ابتدا باید به ثبت برند شرکت بپردازیم؟

اولین، مرحله ای که باید برای ثبت شرکت تان آن را بگذرانید، ثبت برند و لوگو می باشد. برند و لوگوی یک شرکت همانند نام یک انسان است. شما تصور کنید، اگر اسم نداشتید، چه اتفاقی می افتد. مطمئنا جنجالی در سراسر جهان به وجود می آمد، چرا که افراد نمی توانستند همدیگر را به راحتی صدا بزنند.

برند نیز برای شرکت ها مانند نام انسان ها عمل می کند. به همین خاطر افراد باید برندی یا لوگویی مناسب برای شرکت هایشان به ثبت برسانند. دلیلی که موجب شده، اولین مرحله ی ثبت شرکت ها، ثبت برند و لوگو باشد. این است که، باعث می شود؛ برندی که انتخاب کرده اید، توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گیرد.

بنابراین، در صورتی که برند قبلا در اداره ثبت کل شرکت ها به ثبت رسیده باشد؛ یا این که قابل قبول نباشد، درخواست رد می شود. به همین دلیل شما مجبور به پرداخت هزینه گزاف و بیهوده نمی شوید.

شرایط ثبت برند و لوگو شرکت ها

ثبت برند و لوگو شرکت ها، موقعی در کوتاه ترین بازه ی زمانی صورت می گیرد؛ که افراد به کوچک ترین قوانین و مقررات ثبت برند و لوگو پایبند باشند و بدون هیچ گونه تخلفی آن ها را رعایت کنند.

مراحل ثبت برند و لوگو شرکت ها، زمانی لذت بخش و راحت است، که شرایط و قوانین رعایت شوند. اگر شما کوچک ترین شرایط ثبت برند و لوگو را رعایت نکنید؛ مطمئن باشید، درخواست تان به هیچ وجه بررسی نمی شود.

شرایط و قوانین ثبت برند و لوگو در مجموعه ی سپنتا ثبت:

  • کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی تمام افراد هیئت مدیره و سهامداران
  • مدارک ثبتی شرکت
  • عکس لوگو یا برند مورد نظر
  • کپی برابر اصل جواز کسب
  • تصویر کارت بازرگانی برای ثبت برند های انگلیسی یا لاتین
  • انتخاب برند از حروف های قابل ثبت

حتما تمام شرایط فوق را برای ثبت برند و لوگو شرکت تان رعایت کنید؛ تا هیچ مشکل ثبتی و اداری نداشته باشید.

نظرات کاربران
دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره آنلاین
ارسال با واتساپ