صفر تا صد ثبت برند و لوگو

صفر تا صد ثبت برند و لوگو

صفر تا صد ثبت برند و لوگو: فرقی نمی کند، شما در زمینه ی تولید محصولات خانگی یا محصولات صنعتی فعالیت می کنید. در دو صورت بایستی حتما به ثبت برند و لوگو محصولات یا خدمات خود بپردازید. ثبت برند و لوگو از هر لحاظ به نفع شما می باشد. پس فکر نکنید، ثبت برند و لوگو برای شما فقط هزینه اضافی به همراه دارد.

بلکه سبب می شود، محصولات یا خدمات شرکت شما در بازار شناخته شود و روز به روز به تعداد مشتریان و متقاضیان تان افزایش یابد. بنابراین بازار فروش تان از رشد صعودی برخوردار می شود.

در این مقاله، به صورت مختصر و مفید در مورد ثبت برند و لوگو در شرکت سپنتا ثبت توضیح داده شده است. اگر تمایل دارید، با ما همراه باشید.

چه شرکت هایی باید به ثبت برند و لوگو خود بپردازند؟

چه شرکت هایی باید به ثبت برند و لوگو خود بپردازند؟

صفر تا صد ثبت برند و لوگو: امروزه ثبت برند و لوگو برای تمامی کسب و کار ها الزامی می باشد. چرا که فقط یک یا دو شرکت در یک زمینه فعالیت نمی کنند. بلکه چندین شرکت با فعالیت های مشابه در هر عرصه ای موجود می باشد. در هر شرکت محصولاتی با کیفیت های مختلف تولید و به بازار ارائه می شود.

اگر محصولات یا خدمات هیچ برند یا لوگویی نداشته باشند؛ با دیگر محصولات مشابه هیچ تفاوتی از نظر مشخصات ظاهری و کیفی ندارند. به همین علت متقاضیان یا خریداران نمی توانند به راحتی آن را تشخیص دهند؛ یا در مورد عملکرد و ویژگی آن نظر دهند.

برای راحتی خرید مشتریان امروزه تمامی کسب و کار ها مخصوصا تولیدی های مواد غذایی، دارویی، محصولات الکترونیکی و… مجبورند؛ برای ثبت برند و لوگوی شرکت خود اقدام کنند، تا بتوانند از این راه مشتریان و متقاضیان خود را در بازار بشناسند و همین طور به تعداد مشتریان شان افزایش یابد.

ثبت برند و لوگو سبب می شود، هیچ فرد از خدا بی خبری نتواند از برند شما سوء استفاده کند؛ یا حتی اگر سوء استفاده کرد. شما بتوانید به راحتی از طریق قانون با او برخورد کنید. با ثبت برند و لوگوی شرکت تان تمام راه های سوء استفاده را برای کلاه برداران مسدود می کنید.

مزایای ثبت برند و لوگو

 • ثبت برند و لوگو، باعث متمایز شدن محصولات و خدمات شرکت شما نسبت به دیگر رقبا می شود.
 • برند شما جزء دارایی تان به حساب می آید. در صورتی که قصد انحلال شرکت تان را داشته باشید؛ می توانید با هزینه ی قابل توجهی به فروش تن بپردازید.
 • امکان ایجاد نمایندگی های مختلف در سراسر کشور
 • برندی که در اداره مالکیت معنوی به ثبت رسانده اید؛ قابل انتقال نیز می باشد.
 • به برندینگ و بازاریابی شرکت تان کمک چشمگیری ثبت برند و لوگو می کند.
 • باعث شناخته شدن محصولات و خدمات شما می شود.
 • با ثبت برند و لوگو حق انحصاری آن برند یا لوگو را در زمینه ی کسب و کار تان به شما تعلق می گیرد.
 • تمایل افراد به سرمایه گذاری بر روی محصولات و خدمات شما افزایش می یابد.
 • بازار فروش تان از رونق و در آمد بیشتری برخوردار می شود.

چگونه برند و لوگو شرکت خود را به ثبت برسانیم؟

چگونه برند و لوگو شرکت خود را به ثبت برسانیم؟

برای ثبت برند و لوگو شرکت تولیدی یا خدماتی خود، ابتدا باید در مورد شرایط ثبت برند و لوگو به کسب اطلاعات بپردازید. بهترین روش ثبت برند و لوگو در دنیای امروز یاری گرفتن از موسساتی است، که در عرصه ی خدمات ثبت شرکت ها فعالیت می کنند.

بیشتر بخوانید: تفاوت ثبت برند و لوگو در تهران و دیگر شهر ها

از آن جایی که هدف اصلی تاسیس تمام این موسسات، بهبود کلیه امور اداری و ثبتی می باشد؛ شما می توانید با خیالی آسوده و راحت تمام خدمات ثبتی شرکت تان را از جمله ثبت برند و لوگو را به این موسسات بسپارید. بکی از کار بلد ترین و معتبر ترین موسساتی که در این عرصه به شما خدمت رسانی می کند، موسسه سپنتا ثبت می باشد.

شما برای این که برند و لوگو خود را در این مجموعه به ثبت برسانید، بایستی مدارکی را به کارشناسان ما ارائه دهید. از مدارک مورد نیازی که باید برای ثبت برند و لوگو به کارشناسان ما ارائه دهید؛ عبارت از:

 • کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی افراد هیئت مدیره و سهامداران
 • کپی برابر اصل جواز تاسیس صنعتی
 • ارائه کارت بازرگانی در صورت داشتن برند لاتین
 • ثبت آدرس سکونت و شماره تلفن همراه افراد هیئت مدیره و سهامداران

اگر شرایط و قوانین ثبت برند و لوگو را کاملا با در نظر گرفتن کوچک ترین جزئیات رعایت کنید. می توانید در بازه زمانی کوتاهی برند و لوگو مورد نظر تان را تحویل بگیرید.

نظرات کاربران
دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره آنلاین
ارسال با واتساپ