کامل ترین آموزش برای ثبت سریع و آسان برند

کامل ترین آموزش برای ثبت سریع و آسان برند-وب سایت سپنتا

وقتی برند خود را بر روی بیلبورد و یا یک تبلیغ تلویزیونی می بینید، احساس فوق العاده ای خواهد بود. این که کسب و کار تان با نام حرفه ای خود در حال پیشرفت و ترقی است، نتیجه ی تلاش های خود را هنگام شروع و در روز های سختی می بینید. اگر تا به امروز برند خود را ثبت نکرده اید، هر چه سریع تر اقدام به ثبت برند کنید. موفقیت های رو افزون کسب و کارتان در گرو این اقدام است. در این مقاله چندین آموزش را برای ثبت سریع و فوری برند گردآوری کرده ایم.

قدم اول برای ثبت برند

برای اینکه بتوانید برند را به درستی ثبت کنید، نیازمند یک سری اطلاعات می باشید. در خصوص برند ها به خوبی تحقیق کنید. کسب و کار هایی که امروز دارای برند های معتبر و معروف هستند را مورد ارزیابی قرار دهید و تحول کسب کارشان پیش از ثبت برند و پس آن را مطالعه کنید. آگاهی شما در رابطه با کاری که قرار است انجام دهید، موفقیتتان را چندین برابر خواهد کرد. قطعا ثبت برند یک کار تخصصی بوده و برای این کار شما نیازمند یک راهنما حرفه ای می باشید.  بهتر است با یک مرکز ارائه دهنده خدمات ثبت برند، ارتباط موثر برقرار  کنید. سپنتا ثبت این امکان را به شما می دهد تا به راحتی برند مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان ثبت کنید.

قدم اول برای ثبت برند-وب سایت سپنتا

 تهیه ی نام و لوگوی مناسب برای برند

قطعا پیش از مراحل اداری، برند شما باید لوگو و اسم مشخصی داشته باشد تا به همراه پرونده درخواست برای اداره ی ثبت ارسال شود. شاید در وهله ی اول دچار سردرگمی شوید که دقیقا چه لوگو و نامی برای برند خود انتخاب کنید. شما حتما به یک راهنمایی جامع و آگاهی کامل در خصوص لوگو و نام برند احتیاج دارید. گاهی نیاز به طراحی جدید نیست و شما می توانید با خرید یک برند و ثبت مالکیت آن، اقدام به ثبت برند کنید. اما چگونه؟ قطعا یافتن طراح مناسب جهت ساخت لوگو و یا خرید برند در تخصص همه ی افراد نیست و تنها بعضی از افراد قادر به چنین کاری هستند. مجموعه ی سپنتا ثبت یک ارتباط موثر با طراحان حرفه ای و خاص برقرار می کند و دقیقا مطابق سلیقه  و خواست شما یک بلوگو نام برای برندتان می سازد.

هم چنین ایشان با آگاهی کامل از برند های در معرض فروش، امکان خرید یک برند با رزومه ای عالی را برایتان فراهم خواهند کرد.  بله! تمامی خدمات مختلف جهت ثبت برند در این مجموعه ارائه می شود و تنها کاری که باید انجام دهید، مراجعه به ایشان می باشد. قطعا سپردن کار به کاردان نتیجه ای مطلوب و رضایت بخش در پی خواهد داشت.

 تهیه ی نام و لوگوی مناسب برای برند-وب سایت سپنتا

 

مدارک لازم جهت ثبت فوری برند

هر کدام از اشخاص حقیقی و حقوقی برای ثبت برند خود نیازمند مدارک مختلفی هستند. مدارک اشخاص حقیقی عبارتند از؛

  • کارت شناسایی اعم از؛ کارت ملی و شناسنامه به همراه رونوشت آن ها
  • قطعا یک نام برای برند انتخاب شده است، در صورتی که اسم برند با حروف انگلیسی( لاتین) نوشته شده باشد. باید کارت بازرگانی ضمیمه پرونده شود.
  • مجوزی که نشان می دهد فعالیت شما توسط سازمان های مربوطه و نظارتی مورد تایید واقع است. جزو مدارک لازم جهت ثبت برند می باشد.

اشخاص حقوقی و شرکت ها نیز ملزم به ارائه مدارک متعددی می باشند که عبارتند از؛

  • مدارک شناسایی هم چون کارت ملی و شناسنامه به همراه یک رونوشت از آن ها
  • روزنامه تاسیس که بیانگر شروع فعالیت شرکت است، به همراه گواهی که نشان دهنده ی تغییرات اخیر شرکت می باشند، به صورت کپی و رونوشت ارائه شود.
  • مجوزی که نشان می دهد فعالیت شما توسط سازمان های مربوطه و نظارتی مورد تایید واقع است. مانند نمونه ی قبل باید ارائه شود.
  • در صورت انگلیسی بودن نام برند، کارت بازرگانی نیز باید ارائه شود.

 

 قدم آخر برای ثبت سریع برند

 قدم آخر برای ثبت سریع برند-وب سایت سپنتا

ثبت برند مراحل متعددی داشته که شما برای یافتن یک راه سریع و آسان ثبت برند،  کافی است، یک مرکز معتبر را شناسایی کرده و به آن جا مراجعه کنید. سپنتا ثبت برای ثبت سریع برند ترفند های متعددی داشته و در یک مدت زمان کوتاه برند مورد نظرتان را مطابق ویژگی های درخواستی تان ثبت و در اختیارتان قرار می دهد. از راه های ارتباطی با سپنتا ثبت ارتباط برقرار کنید و با خیال راحت در سریع ترین زمان برند خود را دریافت کنید.

نظرات کاربران
دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره آنلاین
ارسال با واتساپ