مراحل ثبت شرکت در انگلستان به چه شکلی است؟

فرآیند ثبت شرکت در انگلستان

یکی از راه های گرفتن اقامت در انگلستان، ثبت کردن یک شرکت در این کشور است. البته بسیاری از شرکت ها در ایران هم هستند که می خواهند فعالیت خود را در بخش بین الملل گسترش دهند. در این مقاله درباره فرآیند ثبت شرکت در انگلستان با شما صحبت می کنیم.

فرآیند و مزایای ثبت شرکت در انگلستان

 • نیازی به حضور شریک ها در انگلیس نیست
 • آدرس مجازی شرکت، توسط شرکت وی آی پی تأمین می شود.
 • اخذ ویزا و اقامت
 • کوتاه بودن انجام ثبت شرکت در انگلستان
 • دریافت سیم کارت انگلستان و یا کارت اعتباری شخصی
 • تحویل اسناد و مدارک شرکت توسط پست در تهران
 • عدم تعلق گرفتن مالیات در صورت عدم فعالیت شرکت
 • عدم نیاز به استخدام کارمند، آدرس و بیمه …

برای این که بتوانید فرآیند ثبت شرکت در انگلستان را به درستی انجام دهید باید مدارک مورد نیاز را تهیه کنید و در اختیار وکلای ثبت قرار دهیذ. پس از این که مدارک توسط کارشناسان و وکلای مربوط به آن انجام شد، پروسه ثبت شرکت آغاز می شود.

یکی از مزیت های مهم شرکت ثبت شده در انگلیس این است که این شرکت می تواند با همه کمپانی های بزرگ و معتبر در دنیا قرار داد ببندد و محصولات و خدمات خود را به فروش برساند.

مزایا و فرآیند ثبت شرکت در انگلستان

حتی می تواند به تمام شرکت های اروپایی نمایندگی دهد. اگر هم شرکت فعال نباشد، تا سه سال نیازی به پرداخت مالیات به دولت انگلستان نیست.

بهترین نوع فرآیند ثبت شرکت در انگلستان، ثبت شرکتی با مسئولیت محدود است. بسیاری از شرکت های ایرانی هدفشان از ثبت کردن یک شرکت در کشور انگلیس این است که از نام تجاری آن شرکت برای فروش محصولات و یا خدمات خود استفاده نمایند و خود را نماینده آن شرکت انگلیسی معرفی کنند، که البته این کار اعتبار آن ها را نزد رقبا بیشتر مب کند و منجر به فروش چند برابری محصولاتشان می شود.

شما مشتریان گرامی می توانید برای استفاده بهتر و ارائه خدمات ثبت شرکت به سایت سپنتا ثبت مراجعه کنید و با کارشناشان مجرب ما در ارتباط باشید.

انواع شرکت ها در انگلستان

شرکت های مسئولیت محدود یا LTD

یکی از بهترین شرکت ها برای کارآفرینان است. در این شرکت تعهدات کمتری نسبت به دیگر شرکت ها وجود دارد و از نظر مالیات و عقد قرارداد ها و اختیارات و مالکیت صد در صدی از انواع دیگر قوانین آسان تر و به صرفه تری دارد.

شرکت های عمومی با مسئولیت محدود یا PLC

این نوع شرکت باید حداقل هایی را از نظر سرمایه رعایت کند و اجبارا باید پرسنلی استخدام کند و حسابی برای شرکت افتتاح نماید.

البته انواع دیگری از شرکت ها برای ثبت در انگلستان وجود دارد که ایرانیان از آن ها استفاده نمی کنند، به همین دلیل در این مقاله آن ها را ذکر نمی کنیم. گفتنی است که هر کدام از این شرکت ها ثبت قانونی خودش را برای فرآیند ثبت شرکت در انگلستان دارد و مراحل خاص خود را می طلبد.

شرایط ثبت شرکت در انگلستان

خوشبختانه شما بدون نیاز به داشتن اقامت دائم در این کشور می توانید شرکت خود را در آنجا ثبت کنید. حتی لزومی ندارد که این کار را حضوری انجام دهید و برای ثبت می توانید اسناد را از طریق پست DHL دریافت نمایید.

امکان خوب دیگر این است که شما می توانید به تنهایی این کار را انجام دهید و نیازی نیست حداقل دو نفر باشید، در واقع مدیر شرکت و سهام دار آن می تواند فقط یک نفر باشد.

شرایط و فرآیند ثبت شرکت در انگلستان

شما می توانید بدون داشتن تجارت و بیزینس شرکت خود را در انگلستان ثبت کنید، اما شما برای فرآیند ثبت شرکت در انگلستان باید مراحل زیر را طی کنید:

 • یک نام و یا عنوان مرتبط با فعالیت خود برای ثبت شرکت انتخاب کنید. نوشتن و تلفظ عنوان شما باید ساده باشد.
  یک آدرس مجازی معتبر برای شرکتتان باید در نظر گرفته شود و به دولت آنجا معرفی شود.
 • یک شخص بدون سو پیشینه باید به عنوان مدیر عامل مشخص و معرفی شود.
 • با توجه به قوانین از پیش تعیین شده انگلستان باید زمینه فعالیت شرکت مشخص شود. مثلا از طریق کدهای SIC باید نوع کسب و کارتان مشخص گردد.

ثبت‌نام در سامانه مالیات پس از فرآیند ثبت شرکت در انگلستان

اغلب اوقات ثبت نام در سامانه مالیات به صورت آنلاین انجام می‌ پذیرد و مدت زمان مورد نیاز برای آن به همان میزانی که اطلاعات شرکت خود را ثبت کرده‌اید، است.

شما باید ظرف مدت سه ماه از شروع صورت های مالیاتی شرکت خود را ثبت کنید که خریدها، فروش‌ها، هزینه تبلیغات، اجاره ملک و استخدام افراد را شامل می گردد.

نظرات کاربران
دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره آنلاین
ارسال با واتساپ