روش های سریع برای اخذ کارت بازرگانی

روش های سریع برای اخذ کارت بازرگانی

کارت بازرگانی یک مجوز قانونی برای فعالیت های بین المللی برای فعالیت های تجاری است. نبود کارت بازرگانی می تواند، مشکلات متعددی را برای افراد حقیقی و حقوقی که در زمینه ی معاملات تجاری در حال فعالیت هستند، ایجاد کند. هنگام ثبت برند نیز یکی از مدارک لازم به شمار می آید که بایستی ارائه شود. این کارت دارای شرایط ویژه ای است، مدت اعتبار یکساله دارد. پس از گذت زمان اعتبار فرد دارنده باید اقدام به  تمدید هر چه سریع تر کارت بازرگانی کند. برای اخذ و دریافت کارت بازرگانی  مراحل متعددی وجود دارد، اما روش های سریع همیشه مورد استقبال قرار می گیرند، در روش سریع نیازی به طی کردن سلسه مراتب متعدد نخواهد بود. اما چطور؟

اخذ کارت بازرگانی در مدت زمان کوتاه مزیت های زیادی دارد. همین که شما مجبور به رفت و آمد های متعدد به اداره ی مربوطه نیستید، می تواند در وقت و هزینه های شما بسیار صرفه جویی شود. چند مرحله برای دریافت کارت بازرگانی وجود دارد که باید به صورت کاملا اصولی طی شوند.

مراحل دریافت کارت بازرگانی فوری

 • اولین مرحله: ابتدا باید به سایت مربوطه مراجعه کنید. با درج اطلاعات کاربری شما قادرید به پنل کارت بازرگانی وارد شوید. معمولا باید نام کاربری و رمز عبور خود را درج کنید. اگر قبلا ثبت نام انجام نداده اید، یک آیکون شما را به قسمت ثبت نام هدایت خواهد کرد. کد ملی شما معرف شماست، با درج یک رمز عبور قوی ثبت نام خود را تکمیل کنید.
 • دومین مرحله: شرکتی که برایش درخواست کارت بازرگانی داده شده است، باید تمامی اطلاعاتش به صورت دقیق در سیستم ثبت شود. این اطلاعات شناسنامه ی شرکت هستند و اطلاعات هویتی او محسوب می شوند.
 • سومین مرحله: شما به عنوان دارنده ی کارت بازرگانی ملزوم به تکمیل پروفایل کاربری خود هستید. در قسمت پروفایل یک عکس پرسنلی قابل قبول از شما به حداکثر حجم ۳۰۰ کیلو بایت، بایست آپلود شود. صحت عکس با چهره ی شما بر اساس کد ملی درج شده مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
 • چهارمین مرحله: یک برگه ی اظهارنامه وجود دارد، که دارای چندین اطلاعات ثبتی است. تمامی اطلاعات مطابق فرم الکترونیکی باید از اظهارنامه استخراج و در سایت درج شود.
 • پنجمین مرحله: یک شماره ی تماس در دسترس به همراه نشانی و آدرس دقیق خود را وارد کنید.
 • ششمین مرحله: اگر شرکت دارای هیات مدیره است. اسامی افراد تشکیل دهنده به همراه اطلاعات هویتی ایشان به صورت کاملا دقیق در کادر مربوطه وارد شود.
 • هفتمین مرحله: چندین فرم در صفحه نمایش داده خواهد شد. لطفا تمامی آن ها را با دقت بخوانید و تیک موافقت را زده و آن ها را تایید کنید.
 • هشتمین مرحله: هدف موسسه و رشته هایی که شرکت در آن زمینه در حال فعالیت است باید تعیین شود. شما مجازید تا حداکثر سه رشته را مشخص کنید.
 • نهمین مرحله: مدارکی که بایستی ارائه دهید، ذکر شده و شما ملزم به اسکن و آپلود دقیق ان ها هستید.
 • دهمین مرحله: برای اخذ کارت بازرگانی شما باید پرداخت وجه انجام دهید. دقت داشته باشید و فیش مربوطه را به درستی پر کنید. توجه کنید که اطلاعات غاط باعث هدررفت زمان تراکنش شده و پس از پرداخت بازگشت به سایت پذیره با مشکل مواجه خواهد شد.
 • مرحله ی اخر: شما در این مرحله تمام اطلاعات ورودی خود را مشاهده کرده و در صورت بروز مشکل می توانید ان ها را اصلاح کنید. پس از اطمینان از صحت داده ها، تایید نهاییی را انجام دهید. توجه داشته باشید که پس از تایید نهایی امکان اطلاح و ویرایش اطلاعات وجود نخواهد داشت.

مراحل دریافت کارت بازرگانی فوری-وب سایت سپنتا

دریافت کارت بازرگانی به صورت کاملا اصولی

با وجود این که دریافت کارت بازرگانی فوری کاملا شرح داده شد، اما شما به یک سری راهنمایی ها احتیاج دارید. برای اخذ سریع کارت بازرگانی بدون هیچ اشکالی لازم  است، به یک مرکز حرفه ای و کاربلد مراجعه کنید. مجموعه ی سپنتا ثبت با دارا بودن کادری مجرب و کارآزموده ابتدا به شما مشاوره ی لازم را می دهند و سپس با دریافت اطلاعات لازم جهت درخواست کارت بازرگانی، مراحل اخذ را به صورت کاملا حرفه ای و دقیق انجام خواهند داد. قطعا برای راحتی کار شما و بی عیب و نقص انجام شدن مراحل اخذ کارت بازرگانی مراجعه به سپنتا ثبت می تواند خیلی موثر باشد. سپنتا ثبت، با ارائه ی خدمات متعدد از جمله اخذ سریع کارت بازرگانی به شرکت های تجاری و بازرگانی کمک شایانی در زمینه پیش برد اهدافشان می کند.

دریافت کارت بازرگانی به صورت کاملا اصولی-وب سایت سپنتا

نظرات کاربران
دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره آنلاین
ارسال با واتساپ