اخذ جواز تاسیس در زمان بسیار کم

اخذ جواز تاسیس در زمان بسیار کم

امکان اخذ جواز تاسیس در کوتاه ترین زمان ممکن با درخواست فرد از طریق شرکت های معتبری که خدماتی نظیر ثبت برند، ثبت طرح صنعتی و .. ارائه می دهند؛ وجود داشته که ما در سپنتا ثبت افتخار این را داریم که با اخذ جواز تاسیس به مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن، جلب رضایت آن ها را در پی داشته ایم.

به منظور گشترش فعالیت در کسب و کار، دریافت بعضی مجوز ها الزامی بوده که شرایط موجود سبب برخورداری شما از مزیت های آن می شود. این جواز، اطمینان خاطر از اصولی بودن و قانونی بودن فعالیت شما، در کنار تایید مجموعه شما توسط مرکزی معتبر را برای مشتریان تان در پی دارد.

آشنایی با جواز تاسیس

منظور از اخذ جواز تاسیس، کسب گواهی و مجوزی بوده که صدور آن در انواع سرمایه گذاری ها و تولیدات شهرک های صنعتی اتفاق افتاده و صدور آن در ارگان های مختلف مطابق با نوع محصول، امکان پذیر است.

برای مثال؛ صدور جواز تاسیس از طریق وزارت هایی مانند صنعت معدن و تجارت یا جهاد کشاورزی و یا وزارت بهداشت امکان پذیر بوده که تا یک سال اعتبار داشته و قابلیت تمدید بعد از آن وجود داشته که مطابق نظریه کارشناسان صورت می گیرد.

نیاز به اخذ جواز تاسیس در سرمایه گذاری برای انواع فعالیت های تولیدی و اقتصادی، برای افراد حقیقی و شرکت های حقوقی ضروری بوده؛ به گونه ای که برای مثال در تولید انواع کالا های پزشکی و یا مواد غذایی، اخذ مجوز از وزارت بهداشت الزامی است.

بررسی مشخصه های جواز تاسیس

امکان انتقال جواز تاسیس

۱) تفاوت در مرجع صاد کننده جواز تاسیس مطابق با نوع اقتصادی فعالیت ها

۲) با توجه به کاربرد جواز تاسیس به صورت موافقت نامه ای به منظور احداث کارخانه، راه اندازی طرح و کارگاه؛ جهت شروع فعالیت انبوه بر حسب نوع محصول، اخذ جواز تاسیس، استاندارد های اجباری و پرونه بهره برداری ضروری می باشد.

۳) اعتبار جواز به مدت یک سال، علتی برای ابطال آن در صورت عدم تمدید برای درخواست بوده و امکان تمدید نیز با توجه به نظر کارشناسان و میزان پیشرفت در کار وجود داشته که قابلیت تغییر دارد.

۴) وجود ارتباط میان موضوع شرکت و زمینه اخذ جواز

امکان انتقال جواز تاسیس

مسئله مهم در این مورد؛ ذکر کالا های همسان ومرتبط در یک جواز می باشد که برای مثال امکان قرار گیری مواد غذایی و لوازم الکترونیکی در یک جواز وجود ندارد. انتقال جواز تاسیس، امکان پذیر بوده و افراد به منظور اقدام نسبت به تولید در دو صنف مختلف؛ بایستی این مجوز را از افراد دیگری خریداری نمایند.

با اخذ مجوز، بایستی نسبت به دریافت پروانه بهره برداری اقدام نمایید و اقدامات لازم را با در نظر گیری متراژ تعیین گردیده در جواز و حرید زمین در شهرک های صنعتی انجام دهید. اخذ جواز تاسیس به عبارت دیگر به معنای پیش نیازی برای خرید زمین و دریافت پروانه بهره برداری می باشد.

اخذ جواز تاسیس و مزیت های آن

۱) امکان ثبت برند برای خدمات شرکت ها و محصولات با زبان فارسی

۲) امکان حضور در نمایشگاه های تجاری در دو نوع بین المللی و داخلی

۳) قابلیت برخورداری از تسهیلات دولتی با بازپرداختی بلند مدت طی یک تا دو سال و دریافت وام

۴) داشتن دسترسی به پیش طرحی توجیهی جهت همکاری با سرمایه گذاران

۵) امکان پرداخت در دو بخش وجوه نقدی ۳۰ درصدی و ۷۰ درصدی وام فاقد بهره با برگشت مبلغ ۳۶ ماهه جهت واگذاری زمین به واسطه وزارت صنایع در شهرک های صنعتی

اخذ جواز تاسیس و ارائه مدارک لازم

اخذ جواز تاسیس و ارائه مدارک لازم

بررسی مدارک لازم ارائه شده جهت اخذ جواز تاسیس در ۲ بخش اشخاص حقیقی و حقوقی صورت گرفته است که به صورت زیر است.

به منظور دریافت جواز تاسیس برای اشخاص حقیقی، بایستی مدارکی را از فرد متقاضی دریافت نمایید مانند کپی شناسنامه، کپی کارت ملی و کارت پایان خدمت، همچنین دریافت تمام این مدارک از مدیر عامل نیز ضروری می باشد.

ارائه فهرستی از محصولات درخواستی و مشخصاتی مانند شماره تماس، نشانی و کد پستی از شخص درخواست دهنده نیز ضروری می باشد.

به منظور اخذ جواز تاسیس برای اشخاص حقوقی نیز، ارائه مدارکی مانند نسخه کپی از اساسنامه شرکت، مهر شرکت، کپی از اظهارنامه شرکت و مدارک مدیر عامل مانند نسخه کپی از کارت ملی، شناسنامه و کارت پایان خدمت مدیر عامل الزامی می باشد.

شما می توانید جهت مشاوره های لازم به منظور ارائه دیگر مدارک نیز با سپنتا ثبت ارتباط برقرار نمایید و در کم ترین زمان ممکن، نسبت به اخذ جواز تاسیس اقدام نمایید.

نظرات کاربران
دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره آنلاین
ارسال با واتساپ