چگونگی اخذ گواهینامه ایزو با هزینه کمتر

اخذ گواهینامه ایزو با کمترین هزینه

گواهینامه ایزو با هزینه کمتر در ایران یکی از پرطرف‌دارترین انواع گواهینامه ISO است که متقاضیان قصد دریافت و اخذ فوری آن را دارند.

گواهی ایزو ارزان قیمت روش جدیدی است که برای هر سازمانی با هر اندازه و فرایندی امکان‌پذیر است.

با اخذ گواهینامه ISO ارزان در کمترین زمان، این عنوان اغلب در تبلیغات شرکت‌های گواهینامه ناشناس و کلاهبرداران دیده می‌شود. متأسفانه برخی از این کلاهبرداران با اخذ مجوز از مراکز دولتی علناً اقدام به فروش گواهینامه‌های جعلی ایزو می‌کنند.

برای اخذ گواهینامه ایزو با هزینه کمتر و استانداردهای مدیریت در کمترین زمان به صفحه گواهینامه ISO مراجعه کنید تا مشاوران آگاه با مشاوره تلفنی رایگان شما را راهنمایی کنند و مسیر اخذ ایزو را برای شما آسان کنند.

نحوه اخذ گواهینامه ایزو باهزینه کمتر

کلمه ایزو (ISO) مخفف سازمان بین‌المللی استانداردسازی است که متشکل از یک بدنه بین‌المللی از سازمان‌های استاندارد کشورهای عضو است.

اعضای ISO یا دارای مناصب هستند یا نماینده دولتی و سازمان‌های دولتی هستند. به همین دلیل ISO نقش مهمی بین بخش خصوصی و دولتی ایفا می‌کند. اساساً تنها مرجعی که حق صدور گواهینامه ایزو را دارد، مرجع گواهی است؛ بنابراین CB یک مرجع صدور گواهینامه است.

ایزو (ISO) مخفف عبارت International Organization for Standardization است. سازمان بین‌المللی استاندارد متشکل از تعدادی مؤسسه استاندارد است که در ۳ کشور جهان وجود دارد. داشتن ISO برای تجارت بسیار مهم است و حرف اول را می‌زند.

گواهینامه ایزو مدرکی است که نشان می‌دهد یک شرکت دارای سیستم مدیریت مناسبی است و محصولات و خدمات خود را به خوبی نشان می‌دهد که برای اخذ آن می توان با هزینه کمتر آن را دریافت کرد.

انواع استانداردهای ایزو

حال در قسمت زیر شما را با انواع استانداردهای ایزو و با هزینه کمتر آشنا خواهیم کرد.

انواع گواهینامه های استاندارد ایزو با کمترین هزینه

استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001

استاندارد ISO 9001 به محصول داده نمی‌شود، اما مراحل تولید کالا و خدمات را می‌سنجد.

مزایای استفاده از ISO 9001

  • مراحل و شاخص‌های موجود در سازمان را نشان می‌دهد.
  • هر سازمانی اهدافی دارد و این استاندارد آن اهداف را ارزیابی می‌کند.
  • رقابت را در سطح بین‌المللی افزایش می‌دهد.

استاندارد زیست محیطی ISO 14001

یک استاندارد مشخص که بین‌المللی است و برای محیط زیست کاربرد دارد. این استاندارد معمولاً به سازمان‌هایی داده می‌شود که برای مدت طولانی برای حفاظت از محیط زیست تلاش می‌کنند و به حفاظت از محیط زیست کمک کرده‌اند.

مزایای استاندارد ISO 14001

  • باعث می‌شود قوانین زیست محیطی بهتر اجرا شوند.
  • اعمال قوانین مدیریت زیست محیطی
  • ارزش افزوده بیشتری برای سازمان‌ها ایجاد می‌کند.

استاندارد مدیریت در زمینه بهداشت و ایمنی ۰nsas-1800

سازمان‌ها باید از نظر ایمنی و بهداشت دارای استاندارد باشند، بنابراین onsas-1800 ایجاد شد تا سازمان بتواند سیستم مدیریتی خود را از نظر ایمنی و بهداشت آزمایش و مدیریت کند.

این استانداردها دارای خط مشی با استانداردهای ۹۰۰۱ و ۱۴۰۰۱ بوده و در یک راستا هستند تا سیستم‌ها از نظر مدیریت کیفیت محیطی و بهداشت حرفه‌ای یکپارچه شوند.

مزایای onsas-1800

  • روشی مناسب برای سازمان از نظر بهداشت و ایمنی شغلی.
  • محیط کار از نظر امنیت افزایش می‌یابد.

استاندارد مدیریت ایمنی مواد غذایی ISO-22000

این استاندارد تضمین می‌کند که هیچ مشکلی با سالم بودن غذا در سراسر زنجیره غذایی وجود ندارد.

استاندارد ISO/iec-17020

معیارهای عمومی برای فعالیت سازمان تجدیدنظر.

استاندارد گواهینامه آزمایشگاهی ISO / iec-17025

این استاندارد برای آزمایشگاه‌های تخصصی است که از نظر اندازه گیری، کالیبراسیون و … فعالیت می‌کنند.

استاندارد ISO / ts-16949

برای مشخصات فنی در صنعت خودرو.

استاندارد Haccp نقاط بحران در صنایع غذایی را کنترل می‌کند.

این استاندارد به سازمان این اطمینان را می‌دهد که ایمن‌ترین کنترل از نظر برداشت مواد اولیه، تولید با کمترین هزینه انجام می‌شود.

مزایای گواهینامه ایزو با هزینه کمتر

با توجه به افزایش بهره وری و نوسازی شرکت‌ها و همچنین دسترسی به بازارهای جدید، مزایای صدور گواهینامه ایزو ارزان بسیار برجسته شد. کارشناسان مطالعه مزایای صدور گواهینامه ISO را توصیه می‌کنند.

 

مزایای گواهینامه ایزو با کمترین هزینه

این مزایا عبارت‌اند از:

صرفه جویی و کاهش هزینه‌های جمع آوری: یکی از مزایای استانداردهای ISO و بین‌المللی این است که به فرایند بهینه سازی و در نتیجه خط پایان کمک می‌کند.

افزایش رضایت مشتری: گواهی ISO به شما کمک می‌کند تا کیفیت محصولات خود را ارتقا دهید و در نتیجه رضایت مشتریان و در نهایت فروش بیشتر را به همراه داشته باشید.

توانایی حرکت در بازارهای جدید و جهانی: یکی دیگر از مزایای ایزو این است که به شما امکان می‌دهد موانع تجارت را از بین ببرید و محصولات خود را به بازارهای جهانی بیاورید که به نوبه خود باعث گسترش بازار کار شما می‌شود.

سهم بسیاری را در بازار کسب کنید: این مزیت است، وقتی شما بهره وری محصولات خود را افزایش می‌دهید، در رقابت از رقبای خود جلوتر هستید و سهم زیادی از بازار را به نام خود به دست می‌آورید.

فایده کمک به محیط زیست ما: یکی دیگر از مزایای اخذ گواهینامه ایزو با هزینه کمتر این است که ISO اثرات منفی محصولات را بر محیط زیست به حداقل می‌رساند یا از بین می‌برد.

مزایای صدور گواهینامه ایزو برای جامعه

یکی از مزایای مهم صدور و اخذ گواهینامه ایزو در جامعه و با هزینه کمتر این است که تمام جنبه‌های زندگی روزمره انسان در استانداردهای سازمان بین‌المللی استانداردسازی (ISO) در نظر گرفته شده است و به جرئت می‌توان گفت که وقتی یک محصول یا خدمات دارای گواهی ایزو ارائه می‌شود، این احساس را به مصرف کننده منتقل می‌کند که این محصول ایمن، قابل اعتماد و از کیفیت بهتری نسبت به نسخه بدون گواهینامه ایزو برخوردار است.

مزیت ایزو برای دولت

یکی از مزایای مهم صدور گواهینامه ایزو در جامعه این است که استانداردهای ISO در سطح جهانی و بین‌المللی تنظیم شده است که می‌تواند به تغییر قوانین داخلی در مورد محصولات و خدمات برای مقامات و دولت کمک کند.

مزایای گواهینامه ایزو برای دولت

دولت‌های ملی نیز می‌توانند داوطلبانه از استانداردهای ISO به عنوان یک الزام قانونی استفاده کنند.

سخن نهایی

چگونگی اخذ ایزو با هزینه کمتر شما طبق عوامل و شرایط اقتصادی سخت که بیشتر افراد دنبال قیمت مناسب هستند. پس بهتر است گواهی ایزو خود را از سایت سپنتا دریافت کنید که مراحل بسیار آسانی را طی خواهید کرد.

نظرات کاربران
دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره آنلاین
ارسال با واتساپ